Szybka wysyłka w 24h.

 +48 515 030 216

biuro@zonespa.pl

Saunowanie w innych krajach 0
Saunowanie w innych krajach

Kultura saunowania jest coraz popularniejsza nie tylko w Polsce, ale właściwie w całej Europie. Są miejsca, gdzie ten styl spędzania wolnego czasu jest bardzo mocno rozpowszechniony, ale zdarzają się i kraje, gdzie sauny dopiero zyskują popularność wśród społeczeństwa. Przykładem państwa, w którym sauny już wiele lat temu bardzo mocno zakorzeniły się w tradycji mieszkańców jest Estonia. Kultura saunowania jest tam aż tak duża, że specjalnie opracowane i zaprojektowane sauny można znaleźć nawet w niewielkich mieszkaniach.

czytaj całość »
Kultura saunowania 0
Kultura saunowania

Mimo, iż sauny są znane już od bardzo wielu lat, nadal można spotkać się z błędami podczas korzystania z tego typu pomieszczeń. Podstawowe zasady użytkowania saun warto poznać z co najmniej kilku powodów, a najważniejszym z nich jest oczywiście zdrowie.

czytaj całość »
Zalety i korzyści sauny 0
Zalety i korzyści sauny

W ostatnim czasie sauny cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są one montowane nie tylko w hotelach, salonach SPA czy ośrodkach wypoczynkowych, ale również w prywatnych domach. Tego typu urządzenia to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku. Pozwalają się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, a dodatkowo stanowią znakomite miejsce spotkać w gronie przyjaciół.

czytaj całość »
Historia powstania sauny 0
Historia powstania sauny

Każdy z nas wie, jak wygląda sauna oraz jakie jest jej główne zadanie. Nie każdy jednak miał okazję zapoznać się z historią jej powstawania. Okazuje się bowiem, że aby się tego dowiedzieć, trzeba się cofnąć aż do przełomu XI i XII wieku, kiedy to jeden z mnichów klasztoru Peczerskiego w Kijowie opisując obyczaje Słowian opowiada o gorących kąpielach w drewnianych łaźniach.

czytaj całość »
Balia drewniana 0
Balia drewniana
Kąpiele w gorącej wodzie w beczkach z naturalnego drewna towarzyszą ludziom od wieków.
Balia wykonana jest w całości z drewna o odpowiedniej grubości i jakości. Piec znajdujący
się w zestawie z balią nagrzewa wodę do żądanej przez nas temperatury.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl