Szybka wysyłka w 24h.

 +48 515 030 216

biuro@zonespa.pl

Mała sauna ogrodowa - najlepsze propozycje od ZoneSPA

0
Mała sauna ogrodowa - najlepsze propozycje od ZoneSPA

Sauna w ogrodzie to marzenie niejednej osoby. Niektórzy jednak nie dopuszczają do myśli o takim zakupie. Dlaczego? Najczęstszą obiekcją jest to, że, aby zamontować saunę, trzeba dysponować bardzo dużym, wolnym terenem. Okazuje się jednak, że dostępne są modele saun, które sprawdzą się nawet w niewielkim ogrodzie. Interesuje Cię mała sauna ogrodowa? Poznaj najlepsze propozycje od ZoneSPA.

Najmniejsza sauna ogrodowa od ZoneSPA

Wśród małych saun ogrodowych dostępnych w ZoneSPA na szczególną uwagę zasługuje model Kwadro Mini. Zajmuje on niewiele ponad 3m² powierzchni, a możliwości jakie daje z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.
Dla optymalnego zagospodarowania przestrzeni w pokoju parowym, siedziska ustawione są na kształt litery L. Dzięki temu w saunie można wygodnie usiąść, a narożne ustawienie ławek zachęca do połączenia chwili relaksu z rozmową z bliską osobą. W saunie zamontowany jest piec elektryczny. Nie trzeba więc martwić się o dostarczanie opału bądź usuwanie odpadów ze spalania.

Wyjątkowa propozycja od ZoneSPA - mała sauna ogrodowa w kształcie beczki

Jeżeli szukasz do ogrodu niewielkiej sauny, która będzie się ciekawie prezentować, może zainteresować Cię model Mini beczka. Sauna ma jedynie 1,7 m długości i 2,2 m szerokości. Znajduje się w niej wygodny i przestronny pokój parowy. Dwie, umiejscowione na przeciwległych ścianach ławki umożliwiają swobodne saunowanie. Barierka wokół pieca zapewnia bezpieczeństwo, mimo ograniczonej powierzchni. Okienko oraz przeszklone drzwi dają poczucie przestrzeni, pozwalając jednocześnie cieszyć oko widokiem na ogród.

Mała sauna ogrodowa - propozycja na każdą kieszeń

Niewielkich rozmiarów sauny ogrodowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, a chciałby mieć codzienny dostęp do prywatnego SPA. Dodatkowym atutem proponowanych przez ZoneSPA małych saun, jest ich atrakcyjna cena. Modele Mini Beczka czy Kwadro Mini można kupić już za kilkanaście tysięcy złotych. W porównaniu z większymi saunami, jest to naprawdę niewielki wydatek. Seanse w saunie to liczne korzyści - zarówno dla ciała, jak i umysłu, warto więc rozważyć taką inwestycję.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl